D | | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ |
SPORTIKA 6. liga - muži | | 22.kolo | 19.05.2019 o 17,00 hod. | | | | |
Košecké Podhradie | | Horná Poruba | | Migát | Jandušík | | |
Tuchyňa | | Lysá pod Makytou | | Meluch | Kodajová | | |
Papradno | | Udiča | | Brna | Horečný | | |
Košeca | | Bolešov | | Gago | Kováčik | | |
voľno | | Pruské | | xxxxxxxxxxxxxxx | | | |
Streženice | | Dolné Kočkovce | | Pavlačková | Kapila | | |
Mikušovce | | Jasenica | | Judiny | Kováč | | Ďurčo |
7. liga - muži | | 18.kolo | 19.05.2019 o 17,00 hod. | | | | |
Kameničany | | Kolačín | | Sklenár | | | |
Šebešťanová | | Dulov | | Hriadel | Balušík | | |
Praznov | | Dohňany | | Mako | B. Mihálik | | |
Lednica | | Bodiná | | Vyletelka | | | |
Lazy pod Makytou | | Visolaje | | M. Sluk | Ďuriš | | |
Sverepec | | voľno | | xxxxxxxxxxxxxxx | | | |
8. liga - muži | | 14.kolo | 19.05.2019 o 17,00 hod. | | | | |
Nová Dubnica | | Červený Kameň | 18.05.(SO) o 14,00 hod. | Meluch | | | |
ŠK fc Púchov | | Horovce B | | Pastorek | | | |
Vrchteplá | | Tŕstie | | Koleno | | | |
Orlové | | Dolná Breznica | | Brundza | | | |
Prejta | | voľno | | xxxxxxxxxxxxxxx | | | |
6. liga - dorast | | 18.kolo | 19.05.2019 o 14,15 hod. | | | | |
Streženice | | Nová Dubnica | | Kapila | | | |
Tuchyňa | | Horovce | | Kodajová | Meluch | | |
Brvnište | | voľno | | xxxxxxxxxxxxxxx | | | |
Jasenica | | Dolné Kočkovce | | B. Mihálik | Horečný | | |
Sverepec | | Pružina | | Jandušík | Migát | | |
4. liga - st. žiaci sever | | 14.kolo | 19.05.2019 o 10,30 hod. | | | | |
Dolná Mariková | | Plevník-Drienové | | Odd R | | | |
Domaniža | | Podmanín | | Brundza | | | |
Papradno | | Udiča | | Horečný | | | |
Jasenica | | Dohňany | | B. Mihálik | | | |
Pružina | | Prečín | | Hriadel | | | |
4. liga - st. žiaci juh | | 18.kolo | 19.05.2019 o 10,30 hod. | | | | |
Beluša | | Ilava | 18.05. (SO) o 10,00 hod. | Meluch | | | |
Košecké Podhradie | | Kolačín | | Gago | | | |
Horná Poruba | | Horovce | | Kodajová | | | |
Lednica | | Dolné Kočkovce | | Kapila | | | |
Košeca | | Bolešov | 17.05. (PIA) o 16,00 hod. | Kováčik | | | |
Lazy pod Makytou | | Nová Dubnica | o 14,15 hod. | Ďuriš | | | |
4. liga - st. žiaci juh | | dohrávka 16.kola | 17.05.(PIA) o 17,00 hod. | | | | |
Košecké Podhradie | | Horná Poruba | | Hriadel | | | |
4. liga - ml. žiaci | | 10.kolo | 19.05.2019 o 10,30 hod. | | | | |
Ladce | | Lysá pod Makytou | | Migát | | | |
ŠK fc Púchov | | Streženice | o 14,30 hod. | Vojtík | | | |
Prípravky MIX U11 | | 4. a 10. kolo | 18.05.2019 | |
o 1. až 8. miesto | o 10,00 a 11,00 hod. |
Domaniža | | Ilava | 17.05. (PIA) o 17,00 a 18,00 hod. | Horečný | | | |
Plevník-Drienové | | Horovce | o 16,00 a 17,00 hod. | B. Mihálik | | | |
Prečín | | Beluša | | B. Mihálik | | | |
ŠK fc Púchov | | Dubnica nad Váhom B | HP Lúky o 14,00 a 15,00 hod. | Vojtík | | | |
Prípravky MIX U11 | | 4. a 10. kolo | 18.05.2019 | |
o 9. až 16. miesto | o 10,00 a 11,00 hod. |
Podmanín | | Bolešov | 08.06. (SO) | Horečný | | | |
Šebešťanová | | Mikušovce | | Janek | | | |
Brvnište | | Kolačín | | Odd R | | | |
Sverepec | | Kvašov | | Odd R | | | |
Prípravky MIX U11 | | 4. a 10. kolo | 18.05.2019 | |
o 17. až 24. miesto | o 10,00 a 11,00 hod. |
Praznov | | Košeca | 29.05. (STR) o 16,30 a 17,30 hod. | Janek | | | |
Dolná Mariková | | Lednické Rovne | | Odd R | | | |
Udiča | | Horná Poruba | | Ďuriš | | | |
Visolaje | | Pruské | | Odd R | | | |
Prípravky MIX U10 | | 14. a 19. kolo | 18.05.2019 | |
Skupina B | o 10,00 a 11,00 hod. |
Ladce | | Pov. Bystrica B | | Kodajová | | | |
Ilava | | Domaniža | | Kováčik | | | |