Obsadenie č.11 21.10.2013
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 11. kolo | 27.10.2013 o 14,00 hod. | |||||
Visolaje | Dolná Mariková | Gašparíková | Barenčík | Jurena | |||
Plevník | Streženice | Škrovánek | Šamaj | ||||
Bolešov | Papradno | Milčík | Mihálik | Štefanec | |||
Jasenica | Košeca | Migat | F.Kováč | Loužecký | |||
voľná | Malé Lednice | xxxxxxxxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxx | |||
Brvnište | Lysá | Zigo | Hromádka | ||||
Dolné Kočkovce | Tuchyňa | R | Ježovica | Španihel | |||
II.TRIEDA - muži | 11. kolo | 27.10.2013 o 14,00 hod. | |||||
Praznov | Pruské | Bušovský | Tomášek | ||||
Kvašov | Podvažie | Petrušek | Kapila | ||||
Dohňany | Udiča | Borčický | |||||
Pružina | Lazy | Brna | Kováčik | Chalmoviansky | |||
Sverepec | Košecké Podhradie | Mako | Hriadel | Mičúch | |||
Stupné | Hradčan Lednica | Orálek | Pastorek | ||||
Beluša B | Dulov | Koleno | Tellechea | Mazán | |||
III.A.TRIEDA - muži | 11. kolo | 27.10.2013 o 14,00 hod. | |||||
Prejta | Mikušovce | Pavlačková | |||||
Dolná Breznica | Borčice | Bušovský | |||||
Červený Kameň | Tunežice | Sklenár | |||||
Kameničany | Kolačín | Kvasnica | |||||
III.B.TRIEDA - muži | 11. kolo | 27.10.2013 o 14,00 hod. | |||||
Lúky | Šebešťanová | Šaradin | |||||
Tŕstie | Podmanín | Vadovský | |||||
Bodiná | Vrchteplá | Brundza | |||||
Dynamo Orlové | ŠK fc Púchov | Pračko | |||||
I.TRIEDA-dorast | 11. kolo | 27.10.2013 o 11,15 hod. | |||||
Visolaje | Dolná Mariková | SO o 14,00 hod. | Koleno | Pračko | |||
Ladce | Streženice | SO o 11,15 hod. | Zigo | Hrebík | |||
Dohňany | Pruské | odhlásené zo súťaže | xxxxxxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
Jasenica | Košeca | F.Kováč | Migat | ||||
Sverepec | Prejta | Hriadel | Mako | ||||
Udiča | voľná | xxxxxxxxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxx | |||
Bolešov | voľná | xxxxxxxxxxxxxxxxxxx | xxxxxxxxx | xxxxxxx | |||
I.TRIEDA - ŽIACI | 11. kolo | 27.10.2013 o 9,15 hod. | |||||
Plevník | Dolná Mariková | Tellechea | |||||
Prečín | Streženice | SO o 10,30 hod. | Vadovský | ||||
Dohňany | Udiča | Borčický | |||||
Dynamo Orlové | Košeca | Pračko | |||||
Sverepec | Domaniža | SO o 9,15 hod. | Šaradin | ||||
Ilava | Ladce | Orálek | |||||
FK Lednica | Pruské | Bušovský | |||||
II.TRIEDA - ŽIACI | 11. kolo | 27.10.2013 o 9,15 hod. | |||||
Lazy | Jasenica | Milčík | |||||
MŠK PB B | Tuchyňa | SO o 10,00 hod. | Brundza | ||||
Horná Poruba | Stupné | Pastorek | |||||
Pružina | Horovce | o 11,00 hod. | Šaradin | ||||
Kolačín | Lysá | o 11,15 hod. | Kvasnica | ||||
Mikušovce | Bolešov | Ďurčo |