Obsadenie č.7 23.09.2013
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 7.kolo | 29.9.2013 o 15,30 hod. | |||||
Papradno | Dolná Mariková | Vadovský | Mako | Loužecký | |||
Streženice | Košeca | 27.9.2013 PI o 16,00 | Zigo | Ježovica | Brna | ||
Visolaje | Malé Lednice | Škrovánek | Hriadel | Štefanec | |||
Plevník | Lysá | Klabník | Černej | Kapila | |||
Bolešov | Tuchyňa | Pavlačková | Zigo | Orálek | Mazán | ||
Jasenica | Dolné Kočkovce | Folučka | Tomášek | Španihel | |||
FC Orlové | Brvnište | SO o 15,30 hod. | Migat | Brundza | Vadovský | ||
II.TRIEDA - muži | 7.kolo | 29.9.2013 o 15,30 hod. | |||||
Udiča | Pruské | Hromádka | Sklenár | ||||
Podvažie | Lazy | Milčík | F.Kováč | ||||
Praznov | Košecké Podhradie | Koleno | Bušovský | ||||
Kvašov | Hradčan Lednica | Vyletelka | Kapila | ||||
Dohňany | Dulov | Miakiš | Jancík | ||||
Pružina | Beluša B | Kováčik | Brna | ||||
Sverepec | Stupné | Zvak | Petrušek | ||||
III.A.TRIEDA - muži | 7.kolo | 29.9.2013 o 15,30 hod. | |||||
Červený Kameň | Mikušovce | Ježovica | |||||
Dolná Breznica | Kameničany | Ďurčo | |||||
Prejta | Kolačín | Gašparíková | |||||
Borčice B | Tunežice | SO o 15,30 hod. | Kvasnica | ||||
III.B.TRIEDA - muži | 7.kolo | 29.9.2013 o 15,30 hod. | |||||
Bodiná | Šebešťanová | Mihálik | |||||
Tŕstie | Dynamo Orlové | Tellechea | |||||
Lúky | ŠK fc Púchov | Migat | |||||
Podmanín | Vrchteplá | Brundza | |||||
I.TRIEDA-dorast | 7.kolo | 29.9.2013 o 12,45 hod. | |||||
Pruské | Dolná Mariková | SO o 15,30 hod. | Hromádka | Pastorek | |||
Streženice | Košeca | Kvasnica | Ďurčo | ||||
Visolaje | Prejta | SO o 15,30 hod. | Petrušek | Kapila | |||
Ladce | voľná | xxxxxxxxxxxxxx | |||||
Dohňany | voľná | xxxxxxxxxxxxxx | |||||
Jasenica | Bolešov | Tomášek | Mihálik | ||||
Sverepec | Udiča | Petrušek | Zvak | ||||
II.TRIEDA-dorast | 7.kolo | 29.9.2013 o 12,45 hod. | |||||
Kvašov | Pružina | SO o 15,30 hod. - Horovce | Ďurčo | Cabaj | |||
Tuchyňa | Podvažie | SO o 15,30 hod. | Zigo | R | |||
Praznov | Lysá | Bušovský | Koleno | ||||
Horná Poruba | Mikušovce | SO o 15,30 hod. | Pavlačková | Gašparíková | |||
I.TRIEDA - ŽIACI | 7.kolo | 29.9.2013 o 10,30 hod. | |||||
Udiča | Dolná Mariková | o 12,45 hod. | F.Kováč | ||||
Streženice | Košeca | Ďurčo | |||||
Plevník | Domaniža | Vadovský | |||||
Prečín | Ladce | SO o 10,30 hod. | Tellechea | ||||
Dohňany | Pruské | Mihálik | |||||
Dynamo Orlové | FK Lednica | Brundza | |||||
Sverepec | Ilava | Tellechea | |||||
II.TRIEDA - ŽIACI | 7.kolo | 29.9.2013 o 10,30 hod. | |||||
Stupné | Jasenica | Mako | |||||
Tuchyňa | Horovce | o 11,00 hod. | Pastorek | ||||
Lazy | Lysá | Jancík | |||||
MŠK PB | Bolešov | SO o 12,30 hod. | Bodorík | ||||
Horná Poruba | Mikušovce | Cabaj | |||||
Pružina | Kolačín | Bodoríková | Bodorík | ||||
Prípravka ObFZ skupina A 2.kolo | 28.9.2013 sobota o 12,30 hod. | Prečín | |||||
Tellechea | Bodoríková | ||||||
Prípravka ObFZ skupina B 3.kolo | 28.9.2013 sobota o 10,00 hod. | Dolné Kočkovce | |||||
Orálek | F.Kováč | ||||||
Prípravka ObFZ skupina C 3.kolo | 28.9.2013 sobota o 10,00 hod. | Hradčan Lednica | |||||
Ďurčo | Cabaj | ||||||
Prípravka ObFZ skupina D 4.kolo | 28.9.2013 sobota o 10,00 hod. | Ilava | |||||
Ježovica | Sklenár | ||||||
Dohrávka prípravky skupiny D 3.kolo | 25.9.2013 streda o 13,00 hod. | Košeca | |||||
Brna | Kováčik |