Obsadenie č.4 01.09.2013
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 4.kolo | 8.9.2013 o 16,00 hod. | |||||
Dolná Mariková | Jasenica | Brna | Kováčik | Španihel | |||
FC Orlové | Bolešov | SO o 16,00 hod. | Vadovský | Brundza | Hrenák | ||
Brvnište | Plevník | Bušovský | Tomášek | Loužecký | |||
Dolné Kočkovce | Visolaje | Mihálik | Koleno | ||||
Tuchyňa | Streženice | Mako | Burian | ||||
Lysá | Papradno | M.Sluk | Petríček | Mazan | |||
Malé Lednice | Košeca | Migat | Oselský | Štefanec | |||
II.TRIEDA - muži | 4.kolo | 8.9.2013 o 16,00 hod. | |||||
Pruské | Pružina | Ježovica | F.Kováč | ||||
Sverepec | Dohňany | R | Šaradín | ||||
Stupné | Kvašov | Miakiš | Eliášek | ||||
Beluša B | Praznov | Gašparíková | Kvaššay | ||||
Dulov | Podvažie | Hromádka | Sklenár | ||||
Hradčan Lednica | Udiča | Vyletelka | Petrušek | ||||
Koš.Podhradie | Lazy | Zigo | Kapila | ||||
III.A.TRIEDA - muži | 4.kolo | 8.9.2013 o 16,00 hod. | |||||
Mikušovce | Prejta | Šamaj | |||||
Borčice B | Dolná Breznica | SO o 16,00 hod. | Zigo | ||||
Tunežice | Červený Kameň | Tellechea | |||||
Kolačín | Kameničany | Uhrín | |||||
III.B.TRIEDA - muži | 4.kolo | 8.9.2013 o 16,00 hod. | |||||
Šebešťanová | Lúky | Brundza | |||||
Podmanín | Tŕstie | Vadovský | |||||
Vrchteplá | Bodiná | Zvak | |||||
ŠK fc Púchov | Dynamo Orlové | v Mestečku | Hriadel | ||||
I.TRIEDA-dorast | 4.kolo | 8.9.2013 o 13,15 hod. | |||||
Dolná Mariková | Jasenica | SO o 16,00 hod. | Migat | Jancík | |||
Sverepec | Dohňany | Koleno | Mihálik | ||||
Udiča | Ladce | SO o 16,00 hod. | Koleno | Šaradin | |||
Bolešov | Visolaje | F.Kováč | Ježovica | ||||
voľná | Streženice | xxxxxxxxxxxxxxxxxx | |||||
voľná | Pruské | xxxxxxxxxxxxxxxxxx | |||||
Prejta | Košeca | Sklenár | Hromádka | ||||
II.TRIEDA-dorast | 4.kolo | 8.9.2013 o 13,15 hod. | |||||
Pružina | Praznov | Šaradin | |||||
Horná Poruba | Tuchyňa | SO o 16,00 hod. | Orálek | Hrebík | |||
Mikušovce | Kvašov | Kvasnica | Hrebík | ||||
Lysá | Podvažie | Jancík | |||||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 4.kolo | 8.9.2013 o 10,30 hod. | |||||
Dolná Mariková | Dynamo Orlové | o 13,15 hod. | Kováčik | ||||
Sverepec | Dohňany | Bodorík | |||||
Ilava | Prečín | Kvasnica | |||||
FK Lednica | Plevník | SO o 10,30 hod. | Koleno | ||||
Pruské | Streženice | Cabaj | |||||
Ladce | Udiča | Orálek | |||||
Domaniža | Košeca | Šaradin | |||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI | 4.kolo | 8.9.2013 o 10,30 hod. | |||||
Jasenica | Horná Poruba | Tellechea | |||||
Pružina | MŠK Pov.Bystrica | ||||||
Kolačín | Lazy | o 13,15 hod. | Cabaj | ||||
Mikušovce | Tuchyňa | Hrebík | |||||
Bolešov | Stupné | Pastorek | |||||
Lysá | Horovce | Jancík | |||||
Prípravka skupina D Košecké Podhradie (v Košeci) | 7.9.2013 (sobota) o 10,00 hod. | ||||||
Brna | Kováčik | ||||||
Prípravka skupina B Beluša | 7.9.2013 (sobota) o 10,00 hod. | ||||||
Dohrávka 1.kola | II.trieda Žiaci | 4.9.2013 (streda) o 16,00 hod. | |||||
Lazy pod Makytou | MŠK Pov. Bystrica "B" | Migát | |||||
Dohrávka 3.kola I.trieda Žiaci | 7.9.2013 (sobota) o 10,30 hod. | ||||||
Domaniža | Dolná Mariková | Vadovský | |||||
Dodelegovanie do ZsFZ 7.9.2013 SOBOTA | O 15,00 HOD. | R | AR | ||||
Beluša | Topoľčany | Otiepka | Bodorík | 2.liga ženy | |||
Púchov | Čaka | Klabník | Tellechea | 2.liga ženy |