Obsadenie č.11 24.09.2011
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 9.kolo 2.10.2011 o 14,30 hod. | ||||||
Jasenica | Horovce | Juríček | Škrovánek | Papuča | Peťovský | ||
Lysá pod Makytou | Dolná Mariková | Bodorík | J.Eliášek | R.Eliášek | Hanták | ||
Malé Lednice | Visolaje | Mihálik | Zvak | Pribil | |||
Bolešov | Borčice | M.Mazan | Oselský | Kapila | Lieskovský | ||
Papradno | Brvnište | Koleno | Štefanec | J.Pecuš | Brundza | ||
Streženice | Udiča | M.Pecuš | Zigo | Bušovský | Loužecký | ||
Košeca | Plevník | V.Kováčik | Bagin | Marcin | Španihel | ||
II.TRIEDA - muži 9.kolo 2.10.2011 o 14,30 hod. | |||||||
Sverepec | Pružina | Judiny | Folučka | ||||
Beluša"B" | Praznov | o 9,30 hod. | Zvak | Brna | |||
FC Orlové | Košecké Podhradie | Vadovský | P.Kováčik | ||||
Dulov | Podvažie | Ondráš | Bezdeda | ||||
Pruské | Dolné Kočkovce | Gašparíková | Pavlačková | Turčan | |||
Mikušovce | Dolná Breznica | Weiss | Švec | ||||
Kolačín | Dohňany | Hriadel | Esterka | ||||
III.A.TRIEDA - muži | 9.kolo 2.10.2011 o 14,30 hod. | ||||||
Hradčan Lednica | Zubák | Puškár | |||||
Červený Kameň | Kvašov | Petrušek | |||||
Tunežice | Kameničany | Kuric | |||||
Prejta | voľno | ||||||
III.B.TRIEDA - muži | 9.kolo 2.10.2011 o 14,30 hod. | ||||||
Podmanín | Dynamo Orlové | Zabielny | |||||
Tŕstie | Bodiná | Rezák | |||||
Lúky | Stupné | Šťastný | |||||
Šebešťanová | Vrchteplá | Vrábel | |||||
Lazy pod Makytou | ŠK FC Púchov | Kameník | |||||
I.TRIEDA-dorast | 9.kolo 2.10.2011 o 12,00 hod. | ||||||
Udiča | Dohňany | SO o 14,30 hod. | Folučka | Mihálik | |||
Praznov | Ladce | Zabielny | |||||
Domaniža | Dolná Mariková | SO o 14,00 hod. | Bodorík | Rezák | |||
Bolešov | Borčice | Gábor | M.Mazan | ||||
Pruské | Stupné | Pavlačková | |||||
Dynamo Orlové | Prejta | P.Kováčik | Vadovský | ||||
Kolačín | Prečín | Esterka | Hriadel | ||||
II.TRIEDA-dorast | 9.kolo 2.10.2011 o 12,00 hod. | ||||||
Lysá pod Makytou | Šebešťanová | Kameník | |||||
Tuchyňa | Podvažie | SO o 14,30 hod. | Ondráš | Kuric | |||
Horovce | Sverepec | o 13,00 hod. | Bezdeda | Uhrín | |||
Visolaje | Košecké Podhradie | Brna | Kuric | ||||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 9.kolo 2.10.2011 o 10,00 hod. | ||||||
Sverepec | Dohňany | Hrenák | |||||
Ilava | Dolná Mariková | Bagin | |||||
FC Orlové | Stupné | Vadovský | |||||
Prečín | Domaniža | Koleno | |||||
Pruské | Dolné Kočkovce | Petrušek | |||||
Ladce | Udiča | J.Eliášek | |||||
Streženice | Plevník | J.Pecuš | |||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI | 9.kolo 2.10.2011 o 10,00 hod. | ||||||
Tuchyňa | Horná Poruba | o 11,00 hod. | Juríček | ||||
Košeca | Mikušovce | Cabaj | |||||
Lysá pod Makytou | Dulov | Kameník | |||||
Bolešov | Vrchteplá | V.Kováčik | |||||
Pružina | Dolná Breznica | o 12,00 hod. | Folučka | ||||
I.TRIEDA - ML.ŽIACI | 6.kolo 2.10.2011 o 10,00 hod. | ||||||
voľno | Košeca | ||||||
Jasenica | Pružina | Mihálik | |||||
Horovce | Malé Lednice | o 10,00 hod. | Papuča | ||||
Lednické Rovne | Ilava | Uhrín | |||||