Obsadenie č.10 18.09.2011
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 8.kolo 25.9.2011 o 15,30 hod. | ||||||
Udiča | Košeca | Mako | Zabielny | Milčík | Hanták | ||
Brvnište | Streženice | Plšek | Mihálik | Lieskovský | |||
Borčice | Papradno | Kameník | Weiss | Španihel | |||
Visolaje | Bolešov | Judiny | V.Kováčik | F.Kováč | Peťovský | ||
Dolná Mariková | Malé Lednice | Vadovský | Slaninka | Hriadel | Pribil | ||
Horovce | Lysá pod Makytou | Škrovánek | Vyletelka | Kapila | Turčan | ||
Plevník | Jasenica | Zvak | Fúrik | Bušovský | Loužecký | ||
II.TRIEDA - muži 8.kolo 25.9.2011 o 15,30 hod. | |||||||
Dolná Breznica | Kolačín | M.Mazan | Ondráš | ||||
Dolné Kočkovce | Mikušovce | Bodorík | R.Eliášek | Uhrín | |||
Podvažie | Pruské | M.Pecuš | J.Pecuš | ||||
Košecké Podhradie | Dulov | Juríček | Bagin | Mičúch | |||
Praznov | FC Orlové | Oselský | Monček | ||||
Pružina | Beluša "B" | Papuča | Puškár | ||||
Dohňany | Sverepec | Petrušek | Gašparíková | ||||
III.A.TRIEDA - muži | 8.kolo 25.9.2011 o 15,30 hod. | ||||||
Hradčan Lednica | Červený Kameň | J.Eliášek | |||||
Kvašov | Tunežice | Migat | |||||
Kameničany | Prejta | Bezdeda | |||||
Zubák | voľno | ||||||
III.B.TRIEDA - muži | 8.kolo 25.9.2011 o 15,30 hod. | ||||||
Bodiná | Podmanín | Rezák | |||||
Stupné | Tŕstie | Vrábel | |||||
Vrchteplá | Lúky pod Makytou | Šťastný | |||||
ŠK FC Púchov | Šebešťanová | o 11,30 v Mestečku | Kuric | ||||
Dynamo Orlové | Lazy pod Makytou | Folučka | |||||
I.TRIEDA-dorast | 8.kolo 25.9.2011 o 13,00 hod. | ||||||
Prejta | Kolačín | Weiss | Švec | ||||
Stupné | Dynamo Orlové | Vrábel | |||||
Borčice | Pruské | SO o 13,00 hod. | Ondráš | Pavlačková | |||
Dolná Mariková | Bolešov | SO o 15,30 hod. | Folučka | Hrenák | |||
Ladce | Domaniža | SO o 15,30 hod. | Milčík | Kuric | |||
Dohňany | Praznov | Gašparíková | Petrušek | ||||
Prečín | Udiča | Rezák | ZsfZ | ||||
II.TRIEDA-dorast | 8.kolo 25.9.2011 o 13,00 hod. | ||||||
Lysá pod Makytou | Tuchyňa | Folučka | |||||
Podvažie | Horovce | J.Pecuš | M.Pecuš | ||||
Sverepec | Visolaje | Hrenák | Puškár | ||||
Šebešťanová | Košecké Podhradie | Mihálik | Plšek | ||||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 8.kolo 25.9.2011 o 10,30 hod. | ||||||
Udiča | Streženice | o 13,00 hod. | Milčík | ||||
Dolné Kočkovce | Ladce | Bodorík | |||||
Domaniža | Pruské | Vadovský | |||||
Stupné | Prečín | Zabielny | |||||
Dolná Mariková | FC Orlové | o 13,00 hod. | Hriadel | ||||
Dohňany | Ilava | Migat | |||||
Plevník | Sverepec | Rezák | |||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI | 8.kolo 25.9.2011 o 10,30 hod. | ||||||
Mikušovce | Tuchyňa | o 13,00 hod. | Pavlačková | ||||
Dulov | Košeca | o 12,30 hod. | Migat | ||||
Vrchteplá | Lysá pod Makytou | o 13,00 hod. | Šťastný | ||||
Dolná Breznica | Bolešov | v Lednici | J.Eliášek | ||||
Horná Poruba | Pružina | Cabaj | |||||
I.TRIEDA - ML.ŽIACI | 5.kolo 25.9.2011 o 10,30 hod. | ||||||
voľno | Horovce | ||||||
Košeca | Jasenica | Pavlačková | |||||
Pružina | Lednické Rovne | o 13,30 hod. | Papuča | ||||
Ilava | Malé Lednice | SO o 10,30 hod. | Uhrín | ||||
Dodelegovanie do ZsFZ | |||||||
V. liga dorast | AR | ||||||
Ilava | Ondráš | ||||||