Obsadenie č.3 13.08.2011
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 3.kolo 21.8.2011 o 17,00 hod. | ||||||
Bolešov | Malé Lednice | Milčík | F.Kováč | Bezdeda | Hanták | ||
Papradno | Lysá pod Makytou | Mihálik | Zvak | Fúrik | Lieskovský | ||
Streženice | Jasenica | V.Kováčik | Gašparíková | Weiss | Turčan | ||
Košeca | Horovce | Zigo | Monček | Hriadel | Peťovský | ||
Udiča | Dolná Mariková | Oselský | Mako | Slaninka | Mičúch | ||
Brvnište | Visolaje | Kameník | Vadovský | Pribil | |||
Borčice | Plevník | M.Pecuš | J.Pecuš | Klabník | Loužecký | ||
II.TRIEDA - muži | 3.kolo 21.8.2011 o 17,00 hod. | ||||||
Dulov | FC Orlové | Švec | Pavlačková | ||||
Pruské | Beluša "B" | Migat | Papuča | ||||
Mikušovce | Sverepec | Juríček | Puškár | ||||
Kolačín | Pružina | Škrovánek | Uhrín | ||||
Dolná Breznica | Praznov | Bagin | Kapila | ||||
Dolné Kočkovce | Košecké Podhradie | M.Panák | Zabielny | Marcin | Brundza | ||
Podvažie | Dohňany | Koleno | Vrábel | ||||
III.A.TRIEDA - muži | 3.kolo 21.8.2011 o 17,00 hod. | ||||||
Č.Kameň | Kameničany | J.Eliášek | |||||
Prejta | Zubák | Esterka | |||||
Tunežice | voľno | ||||||
Hradčan Lednica | Kvašov | o 11,00 hod. | Ondráš | ||||
III.B.TRIEDA - muži | 3.kolo 21.8.2011 o 17,00 hod. | ||||||
Stupné | Šk fanclub Púchov | SO o 17,00 hod. | Slaninka | ||||
Bodiná | Lazy pod Makytou | Paška | |||||
Vrchteplá | Dynamo Orlové | Bušovský | |||||
Tŕstie | Lúky pod Makytou | Folučka | |||||
Podmanín | Šebešťanová | Šťastný | |||||
I.TRIEDA-dorast | 3.kolo 21.8.2011 o 14,30 hod. | ||||||
Bolešov | Domaniža | F.Kováč | Milćík | ||||
Pruské | Praznov | Papuča | Migat | ||||
Dynamo Orlové | Udiča | Mako | Vrábel | ||||
Kolačín | Dohňany | Uhrín | Škrovánek | ||||
Prejta | Ladce | J.Eliášek | |||||
Stupné | Dolná Mariková | SO o 14,30 hod. | Vadovský | Hrenák | |||
Borčice | Prečín | SO o 14,30 hod. | Gašparíková | J.Eliášek | |||
II.TRIEDA-dorast | 3.kolo 21.8.2011 o 14,30 hod. | ||||||
Lysá pod Makytou | Podvažie | Gašparíková | V.Kováčik | ||||
Horovce | Košecké Podhradie | NE o 14,00 hod. | Weiss | Švec | |||
Visolaje | Šebešťanová | Folučka | |||||
Tuchyňa | Sverepec | SO o 17,00 hod. | Ondráš | Kuric | |||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 3.kolo 21.8.2011 o 10,30 hod. | ||||||
Prečín | FC Orlové | Kameník | |||||
Pruské | Ilava | Papuča | |||||
Ladce | Sverepec | Ondráš | |||||
Streženice | Dohňany | M.Pecuš | |||||
Udiča | Dolná Mariková | o 14,30 hod. | Slaninka | ||||
Dolné Kočkovce | Stupné | J.Pecuš | |||||
Domaniža | Plevník | Mihálik | |||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI | 3.kolo 21.8.2011 o 10,30 hod. | ||||||
Dulov | Dolná Breznica | o 14,00 hod. | Pavlačková | ||||
Mikušovce | Pružina | o 14,30 hod. | Puškár | ||||
Vrchteplá | Horná Poruba | o 14,30 hod. | Hrenák | ||||
Košeca | Lysá pod Makytou | Cabaj | |||||
Tuchyňa | Bolešov | 16.10. o 11,00 |
| ||||
Dodelegovanie do ZsFZ 21.8.2011 o 14,30 hod. R AR 1 | |||||||
D. Kočkovce | Chynorany | Marcin | Zabielny | ||||
Papradno | Streženice | Štefanec | Mihálik | ||||
Košeca | Horná Poruba | Zigo | Hriadel | ||||
Plevník | D. Vestenice | Šamaj | Bušovský | ||||