Obsadenie č.29 12.06.2011
Delegačný list rozhodcov ObFZ Považská Bystrica | |||||||
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 26. kolo | 19.6.2011 o 17,00 hod. | |||||
Lysá pod Makytou | Plevník | Judiny | Švec | Gašparíková | Španihel | ||
Malé Lednice | Ilava | Mihálik | Šťastný | Vadovský | Hanták | ||
Dolná Mariková | Púchov "B" | Kameník | Zabielny | Vrábel | Pribil | ||
Udiča | Papradno | Kováčik | Weiss | J.Eliášek | Lieskovský | ||
Brvnište | Jasenica | Migat | Janček | R.Eliášek | Peťovský | ||
Košeca | Dulov | Šamaj | Černej | Štefanec | Brundza | ||
Visolaje | Horovce | Horovce | Zvak | Koleno | Mohylák | Blanárik | |
Visolaje | Jasenica | 17.6.2011 o 18,00 Horovce | Marcin | Šamaj | M.Pecuš | ||
II.TRIEDA - muži | 26. kolo | 19.6.2011 o 17,00 hod. | |||||
Pružina | Praznov | Petrušek | Bagin | Rezák | Turčan | ||
K. Podhradie | Streženice | Gábor | Klabník | Kvaššay | |||
Pruské | Bolešov | Juríček | Milčík | Vyletelka | |||
Borčice | Sverepec | F.Kováč | Bezdeda | Bodorík | |||
Dolné Kočkovce | Dolná Breznica | Pavlačka | Zigo | Papuča | |||
Podvažie | Beluša "B" | Slaninka | M.Lieskovský | Folučka | |||
Dohňany | Vrchteplá | M.Pecuš | J.Pecuš | Škrovánek | |||
III.A.TRIEDA - muži | 18. kolo | 19.6.2011 o 17,00 hod. | |||||
Prejta | FK Lednica | Hriadel | Brna | ||||
Mikušovce | Kolačín | Porubčan | Ondráš | ||||
Červený Kameň | Kvašov | Esterka | |||||
voľno | Zubák | ||||||
Hradčan Lednica | Kameničany | Ronec | |||||
III.B.TRIEDA - muži | 21. kolo | 19.6.2011 o 17,00 hod. | |||||
Dynamo Orlové | FC Orlové | Oselský | |||||
Šebešťanová | Podmanín | 18.6. SO o 17,oo hod. | Kameník | ||||
Tunežice | Tŕstie | R | |||||
Šk fanclub Púchov | Lazy pod Makytou | Mestečko 18.6. SO o15,30 | Papuča | ||||
I.TRIEDA-dorast | 26. kolo | 19.6.2011 o 14,30 hod. | |||||
Pružina | Praznov | Bagin | Petrušek | ||||
Stupné | Domaniža | M.Lieskovský | Slaninka | ||||
Tuchyňa | Bolešov | 18.6. SO o 17,00 | Puškár | F.Kováč | |||
Borčice | Ladce | 18.6. SO | Ondráš | Kuric | |||
Lúky pod Makytou | Dynamo Orlové | Škrovánek | Papuča | ||||
Pruské | Jasenica | 18.6. SO o 17,00 | Šamaj | Pavlačková | |||
Prečín | Brvnište | ZsFZ | ZsfZ | ||||
II.TRIEDA-dorast | 26. kolo | 19.6.2011 o 14,30 hod. | |||||
Streženice "B" | Šebešťanová | o 17,00 hod. | Kuric | Pavlačková | |||
K. Podhradie | Kolačín | o 14,00 hod. | Puškár | ||||
Dolná Mariková | voľno | ||||||
Dohňany | Sverepec | J.Pecuš | M.Pecuš | ||||
Prejta | Udiča | Brna | Hriadel | ||||
Hradčan Lednica | voľno | ||||||
Visolaje | Horovce | Mohylák | Vadovský | ||||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 26. kolo | 19.6.2011 o 10,30 hod. | |||||
Ilava | Plevník | Kuric | |||||
Stupné | Prečín | Folučka | |||||
Dolná Mariková | Dohňany | o 14,00 hod. | Vrábel | ||||
Udiča | Papradno | o 14,30 hod. | J.Eliášek | ||||
Ladce | Orlové | Ondráš | |||||
Streženice | Dulov | Papuča | |||||
Domaniža | Pruské | Mohylák | |||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI | 26. kolo | 19.6.2011 o 10,30 hod. | |||||
Vrchteplá | Orlové - žiačky | o 10,30 hod. | Zabielny | ||||
Bolešov | Malé Lednice | M.Lednice odstúpili | zo súťaže | ||||
Tuchyňa | FK Lednica | o 11,00 hod. | Bagin | ||||
Prejta | Sverepec | Švec | |||||
Dolné Kočkovce | Lysá pod Makytou | Milčík | |||||
Košeca | Mikušovce | Pavlačková | |||||
Horná Poruba | Horovce | Gašparíková | |||||
I.TRIEDA - ML.ŽIACI | 20. kolo | 19.6.2011 o 10,30 hod. | |||||
Pružina | Košeca | Slaninka | |||||
Brvnište | voľno | ||||||
Podvažie | Dolná Breznica | Jasenica | R |