Obsadenie č.28 03.06.2011
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 25. kolo | 12.6.2011 o 17,00 hod. | |||||
Horovce | Lysá pod Makytou | Mako | Šťastný | Bušovský | Peťovský | ||
Dulov | Visolaje | Švec | Ronec | R | Pribil | ||
Jasenica | Košeca | Milčík | Migat | Monček | Mičúch | ||
Papradno | Brvnište | Vadovský | Zvak | Hanták | |||
Púchov "B" | Udiča | Udiča | Šamaj | Kováčik | Dobrodenka | Španihel | |
Ilava | Dolná Mariková | Judiny | Bezdeda | R | Brundza | ||
Plevník | Malé Lednice | Porubčan | Bodorík | Turčan | |||
II.TRIEDA - muži | 25. kolo | 12.6.2011 o 17,00 hod. | |||||
Vrchteplá | Pružina | Oselský | Hriadel | ||||
Beluša "B" | Dohňany | Juríček | Esterka | Vánik | |||
Dolná Breznica | Podvažie | Weiss | Petrušek | ||||
Sverepec | Dolné Kočkovce | Koleno | Zabielny | ||||
Bolešov | Borčice | Marcin | Kameník | ||||
Streženice | Pruské | Barenčík | Ondráš | R | Lieskovský | ||
Praznov | K. Podhradie | M.Pecuš | J.Pecuš | ||||
III.A.TRIEDA - muži | 17. kolo | 12.6.2011 o 17,00 hod. | |||||
Kameničany | Prejta | J.Eliášek | |||||
Zubák | Hradčan Lednica | Bagin | |||||
Kvašov | voľno | ||||||
Kolačín | Červený Kameň | F.Kováč | |||||
FK Lednica | Mikušovce | Bušovský | Gašparíková | ||||
III.B.TRIEDA - muži | 20. kolo | 12.6.2011 o 17,00 hod. | |||||
FC Orlové | Šk fanclub Púchov | Rezák | |||||
Lazy pod Makytou | Tunežice | Puškár | |||||
Tŕstie | Šebešťanová | Slaninka | |||||
Podmanín | Dynamo Orlové | Paška | |||||
I.TRIEDA-dorast | 25. kolo | 12.6.2011 o 14,30 hod. | |||||
Brvnište | Pružina | 11.6. SO o 17,00 | Mako | Zabielny | |||
Jasenica | Prečín | 11.6. SO o 17,00 | Milčík | Puškár | |||
Dynamo Orlové | Pruské | Rezák | Mako | ||||
Ladce | Lúky pod Makytou | 11.6. SO o 17,00 | Weiss | Kuric | |||
Bolešov | Borčice | NE o 13,00 hod. | Kameník | Marcin | |||
Domaniža | Tuchyňa | 11.6. SO o 14,00 | M.Lieskovský | Folučka | |||
Praznov | Stupné | J.Pecuš | M.Pecuš | ||||
II.TRIEDA-dorast | 25. kolo | 12.6.2011 o 14,30 hod. | |||||
Horovce | Streženice "B" | 11.6. SO o 17,00 | Judiny | Juríček | |||
voľno | Visolaje | ||||||
Udiča | Hradčan Lednica | 11.6. SO o 17,00 | Migat | Paška | |||
Sverepec | Prejta | Zabielny | Koleno | ||||
voľno | Dohňany | ||||||
Kolačín | Dolná Mariková | Bezdeda | F.Kováč | ||||
Šebešťanová | K. Podhradie | Migat | Milčík | ||||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 25. kolo | 12.6.2011 o 10,30 hod. | |||||
Pruské | Ilava | Pavlačková | |||||
Dulov | Domaniža | o 14,00 hod. | Ronec | ||||
Orlové | Streženice | Slaninka | |||||
Papradno | Ladce | Vadovský | |||||
Dohňany | Udiča | Kuric | |||||
Prečín | Dolná Mariková | Koleno | |||||
Plevník | Stupné | Mohylák | |||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI | 25. kolo | 12.6.2011 o 10,30 hod. | |||||
Horovce | Vrchteplá | o 14,30 hod. | Bušovský | ||||
Mikušovce | Horná Poruba | o 14,30 hod. | J.Eliášek | ||||
Lysá pod Makytou | Košeca | Uhrín | |||||
Sverepec | Dolné Kočkovce | Juríček | |||||
FK Lednica | Prejta | Petrušek | |||||
Malé Lednice | Tuchyňa | Malé Lednice odstúpili | zo súťaže | ||||
Orlové - žiačky | Bolešov | 11.6. SO o 14,30 | Esterka | ||||
I.TRIEDA - ML.ŽIACI | 19. kolo | 12.6.2011 o 10,30 hod. | |||||
Dolná Breznica | Pružina | Led. Rovne | Puškár | ||||
voľno | Podvažie | ||||||
Košeca | Brvnište | Ondráš | |||||
Dodelegovanie do ZsFZ | |||||||
Plevník | Stará Turá | 12.6. o 14,30 | R Oselský | AR Porubčan | |||
Streženice | Papradno | 12.6. o 14,30 | R Barenčík | AR Ondráš |