Obsadenie č.18 25.03.2011
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
I.TRIEDA - muži | 15. kolo | 3.4.2011 o 15,30 hod. | |||||
Ilava | Lysá pod Makytou | Kameník | Vadovský | Koleno | Španihel | ||
Plevník | Púchov "B" | Škrovánek | Hriadel | Šamaj | Turčan | ||
Malé Lednice | Papradno | Lieskovský | Mihálik | Papuča | Loužecký | ||
D. Mariková | Jasenica | M.Pecuś | J.Pecuš | Cíbik | Brundza | ||
Udiča | Dulov | M.Mazán | Dobrodenka | Petrušek | Hanták | ||
Brvnište | Horovce | Zvak | Mohylák | Migat | Lieskovský | ||
Košeca | Visolaje | Porubčan | Kováčik | Ronec | Pribil | ||
II.TRIEDA - muži | 15. kolo | 3.4.2011 o 15,30 hod. | |||||
Streženice | Pružina | Mako | Zabielny | Slaninka | |||
Praznov | Bolešov | Bodorík | Weiss | ||||
K. Podhradie | Sverepec | Juríček | Švec | Bezdeda | |||
Pruské | D. Breznica | Milčík | Bagin | Esterka | |||
Borčice | Beluša "B" | Judiny | ObFZ | J,Eliášek | |||
D. Kočkovce | Vrchteplá | Marcin | Gašparíková | Kováč | |||
Podvažie | Dohňany | Badár | Vrábel | Šťastný | Mičúch | ||
I.TRIEDA-dorast | 15. kolo | 3.4.2011 o 13,00 hod. | |||||
Domaniža | Pružina | 2.4. SO o 14,00 | Mohylák | Vadovský | |||
Praznov | Bolešov | Weiss | Bodorík | ||||
Stupné | Ladce | Mohylák | Migat | ||||
Tuchyňa | Dynamo Orlové | 2.4. SO o 15,30 | Šamaj | Pavlačková | |||
Borčice | Jasenica | 2.4. SO | Gašparíková | Eliášek | |||
Lúky | Brvnište | Kováč | Marcin | ||||
Pruské | Prečín | Bagin | Esterka | ||||
II.TRIEDA-dorast | 15. kolo | 3.4.2011 o 13,00 hod. | |||||
Kolačín | Streženice "B" | Uhrín | Ondráš | ||||
Šebešťanová | voľno | ||||||
K. Podhradie | Sverepec | o 12,30 hod. | Bezdeda | Švec | |||
D. Mariková | Udiča | 2.4. SO o 15,30 | Koleno | Rezák | |||
Dohňany | voľno | ||||||
Prejta | Horovce | Vadovský | Kameník | ||||
Hradčan Lednica | Visolaje | Slaninka | Zabielny | ||||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 15. kolo | 3.4.2011 o 10,30 hod. | |||||
Prečín | Ilava | Rezák | |||||
Plevník | Dohňany | Badár | |||||
Stupné | Papradno | Šťastný | |||||
D. Mariková | Orlové | o 12,30 hod. | Cíbik | ||||
Udiča | Dulov | o 13,00 hod. | Petrušek | ||||
Ladce | Pruské | Juríček | |||||
Streženice | Domaniža | Esterka | |||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI | 15. kolo | 3.4.2011 o 10,30 hod. | |||||
Malé Lednice | Vrchteplá | o 13,00 hod. | Papuča | ||||
Orlové -žiačky | FK Lednica | 2.4. SO o 12,00 | Slaninka | ||||
Bolešov | Sverepec | Eliášek | |||||
Tuchyňa | Lysá pod Makytou | o 11,00 hod. | Milčík | ||||
Prejta | Mikušovce | Pavlačková | |||||
D. Kočkovce | Horovce | Gašparíková | |||||
Košeca | Horná Poruba | Kováčik |