Obsadenie č.16 16.10.2010
I.TRIEDA - muži 24.10.2010 o 14,00 hod. | DZ | ||||||
Plevník | Lysá | Vadovský | Mohylák | Slaninka | Slovák | ||
Ilava | Malé Lednice | Juríček | Kapila | Bagin | Loužecký | ||
Púchov ˇB | Dolná Maríková | M.Pecuš | F.Kováč | Plšek | Brundza | ||
Papradno | Udiča | Bodorík | Hriadel | Zabielny | Peťovský | ||
Jasenica | Brvnište | M.Mazán | Judiny | Marcin | Chalmoviansky | ||
Dulov | Košeca | Bezdeda | Milčík | Ronec | Lieskovský | ||
Horovce | Visolaje | Migat | Petrušek | Kováčik | Turčan | ||
II.TRIEDA - muži 24.10.2010 o 14,00 hod. | |||||||
Praznov | Pružina | Kameník | Šťastný | Vrábel | |||
Streženice | Koš.Podhradie | M.Lieskovský | Mako | Leško | |||
Bolešov | Pruské | Gašparíková | Esterka | Pribil | |||
Sverepec | Borčice | Škrovánek | Šamaj | ||||
D.Breznica | D.Kočkovce | Miakiš | Uhrín | Hanták | |||
Beluša ˇB | Podvažie | Dobrodenka | J.Eliášek | ||||
Vrchteplá | Dohňany | Zvak | Paška | ||||
I.TRIEDA-dorast 24.10.2010 o 11,30 hod. | |||||||
Praznov | Pružina | Šťastný | Kameník | ||||
Domaniža | Stupné | 23.10 14,00 hod | Vadovský | Plšek | |||
Bolešov | Tuchyňa | Esterka | Gašparíková | ||||
Ladce | Borčice | 23.10 14,00 hod | Šamaj | Ondráš | |||
Dynamo Orlové | Lúky | Šíbik | Bušovský | ||||
Jasenica | Pruské | 23.10 14,00 hod | Zvak | Slaninka | |||
Brvnište | Prečín | 10,00 hod | Mohylák | Vadovský | |||
II.TRIEDA-dorast 24.10.2010 o 11,30 hod. | |||||||
Šebešťanová | Streźenice ˇB | Hriadel | Bodorík | ||||
Kolačín | Koš.Podhradie | Švec | Pavlačková | ||||
Sverepec | Dohňany | Šamaj | Škrovánek | ||||
Udiča | Prejta | 23.10 14,00 hod | Bodorík | Migat | |||
Horovce | Visolaje | 23.10 14,00 hod | Leško | Papuča | |||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI 24.10.2010 o 9,30 hod. | |||||||
Plevník | Ilava | Kameník | |||||
Prečín | Stupně | Mako | |||||
Dohňany | D.Maríková | J.Pecuš | |||||
Papradno | Udiča | Slaninka | |||||
Orlové | Ladce | Bušovský | |||||
Dulov | Streženice | 11,30 hod | Ronec | ||||
Pruské | Domaniža | Ondráš | |||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI 24.10.2010 o 9,30 hod. | |||||||
Orlové -žiačky | Vrchteplá | 23.10 11,30 hod | Vrábel | ||||
M.Lednice | Bolešov | 11,30 hod | Vrábel | ||||
Horovce | H.Poruba | 11,30 hod | Kováčik | ||||
Lysá | D.Kočkovce | Milčík | |||||
Mikušovce | Kośeca | 11,30 hod | Petrušek | ||||
FK Lednica | Tuchyňa | R odd. | |||||
Sverepec | Prejta | Škrovánek | |||||