Obsadenie č.12 18.09.2010
I.TRIEDA - muži 26.9.2010 o 15,30 hod. | DZ | ||||||
D.Maríková | Lysá | Vadovský | Zabielny | Mihálik | Lieskovský | ||
M.Lednice | Udiča | Kováčik | Gašparíková | Kapila | Hanták | ||
Plevník | Brvnište | M.Pecuš | J.Pecuš | F.Kováč | Brundza | ||
Ilava | Košeca | Dobrodenka | Juríček | Vyletelka | Španihel | ||
Púchov "B" | Visolaje | 10,00 hod | Mako | Škrovánek | Kameník | Pribil | |
Papradno | Horovce | M.Lieskovský | Paška | Esterka | Loužecký | ||
Jasenica | Dulov | Bezdeda | Ronec | Jakubek | Peťovský | ||
II.TRIEDA - muži 26.9.2010 o 15,30 hod. | |||||||
K.Podhradie | Borčice | Barenčík | Oselský | Škrovánek | Turčan | ||
Pruské | Pružina | Gábor | Judiny | J.Eliášek | |||
Praznov | D.Kočkovce | Mohylák | Bušovský | Mako | |||
Streženice | Podvažie | Petrušek | Pavlačka | Černej | |||
Bolešov | Dohňany | Švec | Šamaj | Mišún | |||
Sverepec | Vrchteplá | Milčík | Šíbik | Papuča | |||
D.Breznica | Beluša "B" | Marcin | Bagin | Mikoláš | |||
III.A.TRIEDA - muži 26.9.2010 o 15,30 hod. | |||||||
Prejta | Zubák | Weiss | |||||
Kameničany | Kvašov | Uhrín | |||||
Hradčan Lednica | Kolačín | Hriadel | |||||
Č.Kameň | Mikušovce | Miakiš | Kvaššay | ||||
III.B.TRIEDA - muži 26.9.2010 o 15,30 hod. | |||||||
Šebešťanová | FC Orlové | Migat | |||||
Tunežice | Dynamo Orlové | Porubčan | |||||
Trstie | Fan Club Púchov | Kameník | |||||
Podmanín | Lazy | Zvak | |||||
I.TRIEDA-dorast 26.9.2010 o 13,00 hod. | |||||||
Tuchyňa | Pružina | 25.9. 15,30 | Miakiš | Ondráš | |||
Stupné | Borčice | Esterka | Paška | ||||
Praznov | Lúky | Bušovský | Mohylák | ||||
Domaniža | Pruské | 25.9. 14,00 | Vadovský | Šťastný | |||
Bolešov | Prečín | Šamaj | Švec | ||||
Ladce | Brvnište | 25.9. 15,30 | J.Eliášek | Weiss | |||
Dyn.Orlové | Jasenica | Papuča | |||||
Praznov | Prečín | 24.9.16,00 hod | Vadovský | Šťastný | dohrávka | ||
II.TRIEDA-dorast 26.9.2010 o 13,00 hod. | |||||||
D.Maríková | Streženice "B" | 25.9. 15,30 | Migat | Leško | |||
K.Podhradie | Dohňany | 12,30 hod | Oselský | Barenčík | |||
Šebešťanová | Prejta | Migat | |||||
Kolačín | Lednica | Ondráš | Weiss | ||||
Sverepec | Horovce | Šíbik | Milčík | ||||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI 26.9.2010 o 10,30 hod. | |||||||
D.Maríková | Ilava | 12,30 hod | Zabielny | ||||
Stupné | Udiča | Paška | |||||
Plevník | Ladce | Vadovský | |||||
Prečín | Streženice "B" | Mohylák | |||||
Dohňany | Domaniža | Papuča | |||||
Papradno | Pruské | Barenčík | |||||
Orlové | Dulov | Vrábel | |||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI 26.9.2010 o 10,30 hod. | |||||||
Tuchyňa | Vrchteplá | 11,00 hod | J.Pecuš | ||||
Bolešov | Prejta | Pavlačková | |||||
Orlové-žiačky | D.Kočkovce | 25.9.13,00 hod | Esterka | ||||
M.Lednice | Košeca | 13,00 hod | Gašparíková | ||||
FK Lednica | H.Poruba | F,Kováč | |||||
Sverepec | Horovce | Milčík | |||||
Lysá | Mikušovce | Migat | |||||
I.TRIEDA - ML.ŽIACI 26.9.2010 o 10,30 hod. | |||||||
Košeca | D.Breznica | Hriadel | |||||
Brvnište | Podvažie | Šťastný |