Dnes oslavuje meniny Dana, Danica zajtra Rudolf         Utorok, 16. apríl 2024


 Halová sezóna ZsFZ 2022-2023(149 kB)

 Pozvánka U11 2023(313.5 kB)

 Propozície U15 Púchov(317.5 kB)

 Memoriál Šamánkovcov Dohňany 2023(1.3 MB)

 Propozície ZsFZ, SŽ(58 kB)

 HFT st.ziaci, Prerov(886.5 kB)

 HFT U11 Púchov, výsledky(93.5 kB)

 Vylosovanie U15 Púchov(42 kB)

 

 

 

 

 

 

 

 Halová sezóna mládeže ZsFZ 2022-2023

 

 Halové futbalové turnaje mládeže o "Pohár predsedu ZsFZ"

 

 


 Vylosovanie ZsFZ, SŽ(83.7 kB)

 Pozvánka na HFT U10,Lipník(226.7 kB)

 

 

 

KM ObFZ pripravuje halové turnaje družstiev štartujúcich v súťažiach ObFZ, ktoré

    sa budú konať v mesiacoch január - marec 2024 v športových halách v Považskej Bystrici a v Púchove.

 

     Žiadame o prihlásenie družstiev v kategóriách :

 

1. turnaj - prípravka U11 - 3.3.2024 v ŠH MŠK Pov. Bystrica - teraflex

 

Výsledné poradie :  1. Nová Dubnica   2. Ilava   3. Prečín

                                 ŠK fc Púchov, Domaniža, Streženice, Tuchyňa, Mikušovce 

 

 

                                Najlepší strelec : Lukáš Kozík  -   Nová Dubnica 

 

                                 Najlepší brankár : Peter Ondruš  - Streženice

 

                                 Najlepší hráč : Branislav Kvaššay - Prečín

 

                                 Cena fair play : Šimon Baláž  - Domaniža

 

 _________________________________________________________________

 

 

                                 1. Košeca   2. Bolešov   3. Šebešťanová 

                                   Beluša, Ladce, Dohňany, Udiča, Sverepec

 

 

  Najlepší strelec : Lucas Kalamen  - Košeca

 

  Najlepší brankár : Michal Červenák - Sverepec

 

   Najlepší hráč : Kristián Zahradník - Šebešťanová

 

    Cena fair play : Šimon Baláž  - Domaniža

 

 

2. turnaj -         žiaci U15 - 3.2.2024 v STC Púchov - UT

 

Výsledné poradie : 1. Beluša   2. Ladce   3. Plevník-Drienové

                             Domaniža, Papradno, Ilava, Dohňany, Prečín 

 

 

 

 

 

Najlepší strelec :  Jakub Vavrek  - Beluša

 

Najlepší brankár : Šimon Kušnier   Ladce

 

 

   Gratulujeme.

 

 

3. turnaj -   prípravka U9 - 24.2 .2024 v STC Púchov - UT

 

Výsledné poradie : 1. Košeca  2. Přerov 3. Domaniža

                                   Ilava, ŠK fc Púchov, Bolešov, Ladce, Pruské, Nová Dubnica,

                                   Papradno/Brvnište, Mikušovce, Dohňany

 

Najlepší strelec :  Peter Ofúkaný - ŠK fc Púchov

 

Najlepší brankár : Jáchym Švrčina - OFS Přerov

 

Najlepší hráč : Lucas Peter Kalamen - FK Košeca 

 

 Blahoželáme.

 

 

Bez štartovného. 

 

 

    Prihlášky e-mailom na :

 

 

                            sekretar@obfzpb.sk

 

STC Púchov v spolupráci s KM ObFZ organizuje nasledovné HFT mládeže :

 

 

17.2.2024 - kategória U13  

 

Výsledky : 1 Pruské 2. ŠK fan club Púchov 3. Nová Dubnica 4. Košeca 5. Prečín

                                                                      6. Udiča 7. Lysá pod Makytou 

                                   

 

 

17.3.2024 - kategória U9

23.3.2024 - kategória U11- Udiča, Bolešov

 

Štartovné na turnaje organizované STC Púchov je 100€.

 

Prihlášky a informácie : Stanislav Solík tel. 0910/387 028 

 

 

                                                              Stanislav Solík

                                                               predseda KM 

 


 Propozície SD, 28.1.2023(45 kB)

 Rozpis U10, Lipník(14.8 kB)

 Turnaj Plevník, 15.7.2023(184.6 kB)




 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk