Počet návštev: |
1.ŠTK schvaľuje výsledky MFS 6.,7. a 8. liga dospelí, 6. liga dorast, 4. a 5. liga žiaci hraných v dňoch 09. a 10. 04. 2016
2.ŠTK berie na vedomie:
a) informáciu „R“ – K. Oselského zo stretnutia 7.ligy dospelých: Pruské – Podvažie;
b) informáciu „R“ – R. Hriadela zo stretnutia 8.ligy dospelých: Kvašov – Dohňany;
c) informáciu „R“ – M. Maka zo stretnutia 8.liga dospelých: Vrchteplá – Prejta;
3.ŠTK upozorňuje:
a) TJ Považan Podvažie 7.liga dospelí na dodržiavanie SP čl. 62 a RS/B bod 3.2
b) TJ Nové Považie Prejta 8.liga dospelí na dodržiavanie SP čl. 62 a RS/B bod 3.2
4.ŠTK kontumuje MFS 6.liga dorast 17. kolo: Tuchyňa – Kolačín (nenastúpenie družstva TJ Kolačí na zápas), priznáva skóre 3:0 a 3 body v prospech TJ Štart Tuchyňa – SP čl. 11/2, ŠTK žiada TJ Kolačín dokladovať úhradu 30,- € v prospech TJ Tuchyňa (RS A/5.3) do 18.04.2016 pod následkom DO, prípad odstupuje na doriešenie DK s návrhom pokuty 100,- € (RS B/10.1.2)
5.ŠTK berie na vedomie odstúpenie zo 6. ligy družstvo dorastu TJ Družstevník Kolačín.
Družstvo TJ Družstevník Kolačín je zároveň prvým zostupujúcim družstvom zo 6. ligy dorastu. Všetky doterajšie výsledky MFS s TJ Družstevníka Kolačín sa anulujú. Družstvá dorastu, ktoré mali hrať MFS s TJ Družstevník Kolačín budú mať voľno.
6.ŠTK odstupuje TJ Družstevník Kolačín na doriešenie DK podľa RS /A čl. 5.5
7.ŠTK súhlasí:
a) s odohraním MFS 6.liga dorast 18. kolo: TJ Nové Považie Prejta – TJ Štart Tuchyňa dňa 16.04.2016 (sobota) o 16:00 hod. (vzájomná dohoda klubov). „KR“ zabezpečí R. RP Tuchyňa 5,-€.
b) s odohraním MFS 4.liga žiaci 18. kolo: TJ Tatran Cementáreň Ladce – TJ Slovan Dolná Mariková dňa 16.04.2016 (sobota) o 09:30 hod. (vzájomná dohoda klubov). „KR“ zabezpečí R. RP Ladce 5,-€.
c) s odohraním MFS 4.liga žiaci 19. kolo: TJ Priehrada Udiča – FK Košeca dňa 22.04.2016 (piatok) o 16:30 hod. (vzájomná dohoda klubov). „KR“ zabezpečí R. RP Udiča 5,-€.
Termíny turnajov prípraviek v jarnej časti 2015/2016:
Skupina o 1. až 15.
miesto: 1.kolo: dňa 30.04.2016 (sobota) o 10:00 hod.
sk. „A“- Kvašov/Horovce (HP- Horovce), Koš. Podhradie/Košeca, Kolačín, Ilava
sk. „B“- Sverepec/CCVČ Rozkvet o 9:30, FC Púchov, Hr. Lednica, Domaniža/M. Lednice
sk. „C“ - D. Kočkovce, Borčice, Beluša, Zubák
sk. „D“ - Visolaje, Brvnište, Udiča
2. kolo: dňa 07.05.2016 (sobota) o 10:00 hod.
sk. „A“- Koš. Podhradie/Košeca (HP - Koš. Podhradie), Borčice, FC Púchov, Brvnište
sk. „B“- Domaniža/M. Lednice ( HP – M. Lednice), Kolačín, Zubák, Visolaje
sk. „C“ – Udiča, Kvašov/Horovce, D. Kočkovce, Hr. Lednica
sk. „D“ - Sverepec/CCVČ Rozkvet , Ilava, Beluša
3. kolo: dňa 14.05.2016 (sobota) o 10:00
sk. „A“ - Hr. Lednica, Koš. Podhradie/Košeca, Beluša, Visolaje
sk. „B“ – Borčice (HP- Ilava) o 14:00 hod., Ilava, Domaniža/M. Lednice, Udiča
sk. „C“ -Kolačín, D. Kočkovce, Sverepec/CCVČ Rozkvet, Brvnište
sk. „D“ - FC Púchov-23.4. o 13,00 hod. (HP –Mestečko), Kvašov/Horovce, Zubák
4. kolo: 21.05.2016 (sobota) o 10:00 hod.
sk. „A“ - Zubák, Koš. Podhradie/Košeca, Sverepec/CCVČ Rozkvet, Udiča
sk. „B“ –Ilava o 14,00 hod., D. Kočkovce, FC Púchov, Visolaje
sk. „C“ – Brvnište, Kvašov/Horovce, Beluša, Domaniža/M. Lednice
sk. „D“ - Kolačín, Borčice, Hr. Lednica
5. kolo: 28.05.2016 (sobota) o 10:00 hod.
sk.„A “ - Kvašov/Horovce (HP- Horovce), Borčice, Sverepec/CCVČ Rozkvet, Visolaje
sk. „B“ – Ilava 4.6.2016 o 14:00 hod., Zubák, Hr. Lednica, Brvnište
sk. „C“ - Beluša, Kolačín, FC Púchov, Udiča
sk. „D“ - D. Kočkovce, Koš. Podhradie/Košeca, Domaniža/M. Lednice
Skupina o 16. až 22. miesto: 1. kolo: dňa 30.04.2016 (sobota) o 10:00 hod.
sk. „A“ - Prečín, Horovce, Ladce, Šebešťanová/Podvažie
sk. „B“ –Dulov (HP- Led. Rovne), Streženice, D. Mariková
2. kolo: dňa 07.05.2016 (sobota) o 10:00 hod.
sk. „A“ - Streženice, Dulov, Prečín, Šebešťanová/Podvažie
sk. „B“ - D. Mariková, Horovce, Ladce
3. kolo: dňa 14.05.2016 (sobota) o 10:00 hod.
sk. „A“ -Horovce, Prečín, Dulov, D. Mariková
sk. „B“ -Ladce, Šebešťanová/Podvažie, Streženice
4. kolo: dňa 21.05.2016 (sobota) o 10:00 hod.
sk. „A“ - Streženice, Ladce, Prečín, D.Mariková
sk. „B“ - Šebešťanová/Podvažie ( HP – Šebešťanová), Horovce, Dulov
5. kolo: dvojzápasy dňa 28.05.2016 (sobota) o 10:00 hod.
Streženice, Horovce,
Ladce, Dulov
D. Mariková, Šebešťanová/Podvažie,
8.ŠTK žiada FO,FK a TJ, aby svoje podania na komisiu posielali cez ISSF vždy do 18:00 hod. predchádzajúceho dňa pred zasadaním ŠTK (utorok). Najbližšie zasadnutie ŠTK je uvedené na konci každej ÚS. Podania, podané po tomto termíne, budú prerokované, až na nasledujúcom zasadnutí.
Proti rozhodnutiam v Úradnej správe ŠTK je možné sa odvolať do 7 dní od uverejnenia ÚS.
Najbližšie zasadnutie ŠTK bude dňa 20.04.2016 (streda) o 15,30 hod.
Jaroslav Gašpárek
predseda ŠTK
Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.